polskie

Polskie kurorty: Busko

Prasówki

To wspaniałe uzdrowisko, na terenie którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś ciekawego. Busko-Zdrój to nie tylko popularny ośrodek uzdrowiskowy.

Polskie uzdrowiska: Busko

To jednocześnie bardzo chętnie odwiedzana przez turystów miejscowość turystyczna. Busko-Zdrój to rewelacyjne zagospodarowanie, a zwłaszcza wspaniała baza noclegowa. To modne uzdrowisko może się pochwalić sporą liczbą pensjonatów, w których krajoznawcy mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają również liczne sanatoria, które są wyjątkowo chętnie odwiedzane przez pacjentów z różnych zakątków kraju.

Busko-Zdrój to popularne uzdrowisko, na terenie którego leczone są przede wszystkim schorzenia o charakterze reumatycznym oraz choroby narządów ruchu. Busko jest zarazem bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Miłośnicy zabytków mogą tu zwiedzić m. in. wspaniały Park Zdrojowy oraz wiele ciekawych domów. Kusi także zabytkowy kościół ponorbertański oraz wzniesiony z drewna kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym na pewno warto się tu uważniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments